Služby

Čištění povrchů, odstraňování rzi a starých nátěrů, zdrsnění a sjednocení jednolitosti povrchů provádíme tryskáním nebo pískováním ekologickou struskou, ocelovou drtí, pískem, vysokotlakým vodním paprskem.

 

Nástřik roztaveného nekorodujícího kovu nebo slitiny na předem otryskaný povrch. Vznikne jednolitá vrstva bránící napadení ošetřovaného povrchu korozí. Metalizaci, šopování, případně zinkování provádíme hliníkem, zinkem, zinacorem či dalšími zákazníkem vyžádanými materiály.

 

Provádíme aplikace špičkových nátěrových systémů Tikkurila, Hempel, Derisol, Ameron atd. Nástřiky a nátěry realizujeme na těžkých ocelových konstrukcích, mostech, konstrukcích nákladních vozidel, technologiích, autodisků i předmětech pro maloodběratele.

 

Provádíme sanace betonových povrchů mostů, dálničních skeletů, budov, nádrží, případně dalších míst, kde je důležité zamezit degradaci betonových povrchů erozí. Pracujeme se špičkovými materiály, které zajišťují mnohonásobné prodloužení životnosti opravovaného díla.

 

Součástí našeho programu je i provádění stavebních prací, oprav fasád a střech, zateplování rodinných i panelových domů. Tuto službu provádíme pro velkoodběratele i pro drobné zákazníky.

 

Naši specialisté pro práci horolezeckou technikou provádějí montážní a stavební práce ve výškách a těžko přístupných místech, opravu, montáž a výměnu klempířských prvků a střech, zhotovení reklamních nápisů na pláště budov a komíny, prořezání stromů v korunách a další činnosti, kde jejich charakter vyžaduje využít práci horolezeckou technikou.